SIT9002AI-43H25DD
SIT9002AI-43H25DD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9002AI-43H25DD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9002AI-43H25DD
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9002AI-43H25DD Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11572 pcs Tietolomake SIT9002 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys ±0.50%, Center Spread
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja SiT9002
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCSL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.031" (0.79mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±50ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 80mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 220MHz