SIT9003AC-2-25EO
SIT9003AC-2-25EO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9003AC-2-25EO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9003AC-2-25EO
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.5V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9003AC-2-25EO Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78813 pcs Tietolomake SiT9003SIT9003 Programmable Part Number Guide
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -0.50%, Down Spread
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja SiT9003
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo LVCMOS, LVTTL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.031" (0.79mm)
toiminto Enable/Disable Taajuusvakavuus (yhteensä) ±50ppm
taajuus vakaus ±50ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 4.1mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 2.2µA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz