SIT9005AIL1G-33SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9005AIL1G-33SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9005AIL1G-33SC
Product parameter
Osa numero SIT9005AIL1G-33SC Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15460 pcs Tietolomake SiT9005
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi SSXO Spread Spectrum kaistanleveys -0.78%, Down Spread
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Sarja SIT9005
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.030" (0.76mm) toiminto Standby
Taajuusvakavuus (yhteensä) - taajuus vakaus ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Yksityiskohtainen kuvaus SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.3µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 141MHz