SIT9120AC-2CF-33S166.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9120AC-2CF-33S166.000000T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9120AC-2CF-33S166.000000T
Valmistaja SiTime
Kuvaus -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9120AC-2CF-33S166.000000T Valmistaja SiTime
Kuvaus -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47146 pcs Tietolomake SiT9120 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja * Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead Muut nimet 1473-12797-2
SIT9120AC-2CF-33S166.000000T-ND
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) Yksityiskohtainen kuvaus Oscillator 6-SMD, No Lead