SIT9120AI-2CF-25S166.000000X
SIT9120AI-2CF-25S166.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9120AI-2CF-25S166.000000X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9120AI-2CF-25S166.000000X
Valmistaja SiTime
Kuvaus -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9120AI-2CF-25S166.000000X Valmistaja SiTime
Kuvaus -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30407 pcs Tietolomake SiT9120 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja * Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead Muut nimet 1473-26088-2
SIT9120AI-2CF-25S166.000000X-ND
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) Yksityiskohtainen kuvaus Oscillator 6-SMD, No Lead