SIT9120AI-2DF-33S25.000000T
SIT9120AI-2DF-33S25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9120AI-2DF-33S25.000000T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9120AI-2DF-33S25.000000T
Valmistaja SiTime
Kuvaus -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 2
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9120AI-2DF-33S25.000000T Valmistaja SiTime
Kuvaus -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45760 pcs Tietolomake SiT9120 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja * Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead Muut nimet 1473-28530-2
SIT9120AI-2DF-33S25.000000T-ND
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) Yksityiskohtainen kuvaus Oscillator 6-SMD, No Lead