SIT9121AI-2CF-33E27.000000T
SIT9121AI-2CF-33E27.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9121AI-2CF-33E27.000000T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9121AI-2CF-33E27.000000T
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS 27.0000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9121AI-2CF-33E27.000000T Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS 27.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja SiT9121 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Muut nimet 1473-29715-2
SIT9121AI-2CF-33E27.000000T-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 5 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±10ppm
Taajuus 27MHz Yksityiskohtainen kuvaus 27MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 55mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 35mA