Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-vastaanottimet > SE4150L-R
SE4150L-R
SE4150L-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SE4150L-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SE4150L-R
Valmistaja Skyworks Solutions, Inc.
Kuvaus IC RCVR GPS 24QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Osa numero SE4150L-R Valmistaja Skyworks Solutions, Inc.
Kuvaus IC RCVR GPS 24QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75336 pcs Tietolomake SE4150L
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 24-QFN (4x4) Sarja SiGe
Herkkyys - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 24-VFQFN Exposed Pad Muut nimet 863-1354-2
SE4150LR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation tai Protocol GPS muistin koko -
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 1575.42MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus SiGe RF Receiver GPS 1575.42MHz PCB, Surface Mount 24-QFN (4x4) Datanopeus (maksimi) -
data Interface PCB, Surface Mount Nykyinen - Vastaanotto 15mA