8D021F11SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D021F11SN-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D021F11SN-LC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 8D021F11SN-LC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3563 pcs | Tietolomake | 8D021F11SN-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Female Sockets |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 21-11 | Shell-materiaali | Aluminum |
| Shell Finish | Nickel | Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 1792-2687 |
| Suuntautuminen | N (Normal) | Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C |
| Joitakin paikkoja | 11 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | sisältää | - |
| Asuminen Color | Silver | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |