8D021F16PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D021F16PN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D021F16PN |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 16C 16#16 PIN RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 8D021F16PN | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 16C 16#16 PIN RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2307 pcs | Tietolomake | 8D021F16PN-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 21-16 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-2702 | Suuntautuminen | N (Normal) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 16 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 13A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |