Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D115F15SB
8D115F15SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D115F15SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D115F15SB
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Product parameter
Osa numero 8D115F15SB Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1938 pcs Tietolomake 8D115F15SB-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 15-15
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-4843 Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 15
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy