8D121W16SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D121W16SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D121W16SN |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 16C 16#16 SKT RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8D121W16SN | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 16C 16#16 SKT RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1580 pcs | Tietolomake | 8D121W16SN-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 21-16 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-5673 | Suuntautuminen | N (Normal) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 16 |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 13A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |