8D123F53PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D123F53PB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D123F53PB |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 53C 53#20 PIN RECP |
Product parameter
| Osa numero | 8D123F53PB | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 53C 53#20 PIN RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1261 pcs | Tietolomake | 8D123F53PB-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-53 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-5935 | Suuntautuminen | B |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 53 |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |