8D125F37PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D125F37PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D125F37PA |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 37C 37#16 PIN RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 8D125F37PA | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 37C 37#16 PIN RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Määrä saatavilla | 1081 pcs | Tietolomake | MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-37 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Suuntautuminen | A | Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C |
| Joitakin paikkoja | 37 | Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Asennus Ominaisuus | - | Materiaali Paloluokitus | - |
| Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 13A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |