Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D125F43PA
8D125F43PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D125F43PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D125F43PA
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Product parameter
Osa numero 8D125F43PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1062 pcs Tietolomake 8D125F43PA-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 25-43
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-6346 Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 43
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy