Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D515W15PB
8D515W15PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D515W15PB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D515W15PB
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2054 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8D515W15PB Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2054 pcs Tietolomake 8D515W15PB-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 15-15
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-8466 Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy