Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D517F20PB
8D517F20PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D517F20PB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D517F20PB
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1544 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8D517F20PB Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1544 pcs Tietolomake MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 17-20
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 5A, 23A Yhteydenotto Material Copper Alloy