8D519F11SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D519F11SC-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D519F11SC-LC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8D519F11SC-LC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2159 pcs | Tietolomake | 8D519F11SC-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Female Sockets |
| suojaus | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 19-11 | Shell-materiaali | Aluminum |
| Shell Finish | Nickel | Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 1792-9403 |
| Suuntautuminen | C | Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C |
| Joitakin paikkoja | 11 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) | Asennus Ominaisuus | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | sisältää | - |
| Asuminen Color | Silver | ominaisuudet | Coupling Nut |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Kiinnitysmutteri, pinnoitus | Aluminum, Nickel | Kiinnitysmutterin halkaisija | 1.516" (38.51mm) |