Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > 8D523F53PD-LC
8D523F53PD-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D523F53PD-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D523F53PD-LC
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Product parameter
Osa numero 8D523F53PD-LC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1388 pcs Tietolomake 8D523F53PD-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-53 Shell-materiaali Aluminum
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-10367
Suuntautuminen D Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 53 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum, Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.768" (44.91mm)