8D525W29PD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D525W29PD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D525W29PD |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 29C 29#16 PIN PLUG |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 8D525W29PD | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 29C 29#16 PIN PLUG | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1251 pcs | Tietolomake | 8D525W29PD-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-29 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-11524 | Suuntautuminen | D |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 29 |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 13A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |