Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D721F39PA
8D721F39PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D721F39PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D721F39PA
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 39C 37#20 2#16 PIN J/N
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8D721F39PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 39C 37#20 2#16 PIN J/N Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1043 pcs Tietolomake 8D721F39PA-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 21-39
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-13255 Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 39
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy