8D723F55SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D723F55SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D723F55SN |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 55C 55#20 SKT J/N |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8D723F55SN | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 55C 55#20 SKT J/N | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 906 pcs | Tietolomake | 8D723F55SN-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-55 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-13519 | Suuntautuminen | N (Normal) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 55 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |