8LT025B19PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT025B19PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT025B19PA |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 19C 19#12 PIN RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8LT025B19PA | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8LT 19C 19#12 PIN RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1031 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-19 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-15420 | Suuntautuminen | A |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 19 |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 23A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |