8LT321B16SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT321B16SC-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT321B16SC-LC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT |
Product parameter
| Osa numero | 8LT321B16SC-LC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2207 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Female Sockets |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 21-16 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium | Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 1792-17365 |
| Suuntautuminen | C | Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Joitakin paikkoja | 16 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Tulosuoja | Environment Resistant | sisältää | - |
| Asuminen Color | Olive | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |