8LT321B39SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT321B39SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT321B39SN |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP |
Product parameter
| Osa numero | 8LT321B39SN | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 1475 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 21-39 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-17414 | Suuntautuminen | N (Normal) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 39 |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A, 13A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |