8LT321Z11SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT321Z11SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT321Z11SN |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 11C 11#12 SKT RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8LT321Z11SN | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8LT 11C 11#12 SKT RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1335 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 21-11 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Black Zinc Nickel |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-17617 | Suuntautuminen | N (Normal) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 11 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | Environment Resistant | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 23A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |