8LT325B24PD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT325B24PD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT325B24PD |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP |
Product parameter
| Osa numero | 8LT325B24PD | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 989 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-24 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-18075 | Suuntautuminen | D |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 24 |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 13A, 23A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |