8LT517F26PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT517F26PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT517F26PA |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 26C 26#20 PIN PLUG |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8LT517F26PA | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8LT 26C 26#20 PIN PLUG | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2072 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 17-26 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-19842 | Suuntautuminen | A |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 26 |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) | Asennus Ominaisuus | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | Environment Resistant | ominaisuudet | Coupling Nut |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |