8LT715B18PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8LT715B18PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8LT715B18PC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 18C 18#20 PIN J/N |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8LT715B18PC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8LT 18C 18#20 PIN J/N | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1768 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 15-18 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-21897 | Suuntautuminen | C |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 18 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Tulosuoja | Environment Resistant | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |