Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8T218F28SB
8T218F28SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8T218F28SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8T218F28SB
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8T218F28SB Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1198 pcs Tietolomake 8T Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 18-28
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-24298 Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 28
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy