Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8T620B39SB
8T620B39SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8T620B39SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8T620B39SB
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1240 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8T620B39SB Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 39C 37#20 2#16 SKT PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1240 pcs Tietolomake 8T Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 20-39
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-25940 Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 39
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy