D38999/20ME26PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D38999/20ME26PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | D38999/20ME26PA |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | MILDTL 38999 III WALL MOUNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | D38999/20ME26PA | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | MILDTL 38999 III WALL MOUNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1969 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | E | Shell Size - Insert | 17-26 |
| Shell-materiaali | Composite | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | Military, MIL-DTL-38999 Series III | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 874D38999/20ME26PA | Suuntautuminen | A |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 26 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali Paloluokitus | - |
| Valmistajan toimitusaika | 2 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Lisää materiaali | Thermoplastic | Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | - | kiinnitys tyyppi | Threaded |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp | Nykyinen arvostelu | 7.5A |