Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXEA2G10MCSDS
JBXEA2G10MCSDS
JBXEA2G10MCSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXEA2G10MCSDS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXEA2G10MCSDS
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero JBXEA2G10MCSDS Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2543 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 830V
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 2
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Muut nimet SOU1788 Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 8A