Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXED2G10FSSDSR
JBXED2G10FSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXED2G10FSSDSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXED2G10FSSDSR
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero JBXED2G10FSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1810 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 830V
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A