Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXEP2G10FCSDS
JBXEP2G10FCSDS
JBXEP2G10FCSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXEP2G10FCSDS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXEP2G10FCSDS
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero JBXEP2G10FCSDS Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2018 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 830V
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 2
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP40 ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -