Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXFC2G18MSSDSR
JBXFC2G18MSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXFC2G18MSSDSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXFC2G18MSSDSR
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero JBXFC2G18MSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1126 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 660V
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5.5A