Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXFD2G12MWSDSMR
JBXFD2G12MWSDSMR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXFD2G12MWSDSMR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXFD2G12MWSDSMR
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero JBXFD2G12MWSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1809 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 830V
päättyminen - suojaus Shielded
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell, Boot Adapter kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold Nykyinen arvostelu 7A