Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXFD2J18FCSDSMR
JBXFD2J18FCSDSMR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXFD2J18FCSDSMR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXFD2J18FCSDSMR
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero JBXFD2J18FCSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1086 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 660V
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell, Boot Adapter kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 5.5A