Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JBXHH2G18FSSDS
JBXHH2G18FSSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JBXHH2G18FSSDS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JBXHH2G18FSSDS
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero JBXHH2G18FSSDS Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1112 pcs Tietolomake JBX Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 660V
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Sarja JBX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5.5A