Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > JMXHH1G10FSUDSP
JMXHH1G10FSUDSP
JMXHH1G10FSUDSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JMXHH1G10FSUDSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JMXHH1G10FSUDSP
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero JMXHH1G10FSUDSP Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3751 pcs Tietolomake JMXHH1GxxFSxDSx Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 100V
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 1-10
Shell-materiaali Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Sarja JMX Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 23 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2.5A Yhteydenotto Material Copper Nickel