Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > MBG46R-11
MBG46R-11
MBG46R-11
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MBG46R-11 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MBG46R-11
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MBG46R-11 Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13544 pcs Tietolomake MBG Series DatasheetMBG Series Brief
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 46 Shell-materiaali Thermoplastic Polyester
Shell Finish - Sarja Trim Trio® MBG
Pakkaus Bulk Muut nimet MBG46R11
SOU1191
Suuntautuminen - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 46 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic, Halogen Free
Tulosuoja - sisältää -
Asuminen Color Black ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus 46 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount