Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS27467T17F26P
MS27467T17F26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27467T17F26P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS27467T17F26P
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MS27467T17F26P Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2034 pcs Tietolomake 8LT Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 17-26
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakkaus Bulk
Muut nimet SMS27467T17F26P Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Thermoplastic Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A