Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > MS27467T23F53PL
MS27467T23F53PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27467T23F53PL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS27467T23F53PL
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MS27467T23F53PL Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2579 pcs Tietolomake 8LT Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-53 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakkaus Bulk Muut nimet SMS27467T23F53PL
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 53 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 1 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Thermoplastic Tulosuoja -
sisältää - Asuminen Color Silver
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Nickel
Kiinnitysmutterin halkaisija 1.726" (43.85mm) Yhteydenotto Tyyppi Crimp