MS27474T16B26PA-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27474T16B26PA-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MS27474T16B26PA-LC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | MS27474T16B26PA-LC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 975 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Male Pins |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 16-26 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium | Sarja | Military, MIL-DTL-38999 Series II |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 1792-40573 |
| Suuntautuminen | A | Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Joitakin paikkoja | 26 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Tulosuoja | Environment Resistant | sisältää | - |
| Asuminen Color | Olive | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |