Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS27656T15B18PC
MS27656T15B18PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27656T15B18PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS27656T15B18PC
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MS27656T15B18PC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2578 pcs Tietolomake 8LT Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 15-18
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakkaus Bulk
Muut nimet SMS27656T15B18PC Suuntautuminen C
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Thermoplastic Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A