Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS27656T19F32P
MS27656T19F32P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27656T19F32P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS27656T19F32P
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1885 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MS27656T19F32P Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1885 pcs Tietolomake 8LT Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 19-32
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakkaus Bulk
Muut nimet SMS27656T19F32P Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 32
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 1 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Thermoplastic Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A