MS27656T25F61SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27656T25F61SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MS27656T25F61SC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 61C 61#20 SKT RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | MS27656T25F61SC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8LT 61C 61#20 SKT RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1082 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | J | Shell Size - Insert | 25-61 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Sarja | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-43327 | Suuntautuminen | C |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 61 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | Environment Resistant | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |