SMS10PHGE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMS10PHGE6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMS10PHGE6
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus QIKMATE RA HDR PLUG 10POS
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SMS10PHGE6 Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus QIKMATE RA HDR PLUG 10POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11491 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja SMS
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 1
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.370" (9.40mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Mounting Flange
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.200" (5.08mm)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Circular Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.165" (4.19mm) Kontaktin pituus - Mating -