SMS12GE4T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMS12GE4T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMS12GE4T
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus QIKMATE 12 POS STR BRDMT
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SMS12GE4T Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus QIKMATE 12 POS STR BRDMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11626 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Unshrouded Sarja SMS
Riviväli - Mating 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 0.939" (23.85mm)
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Rivien 4
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 12
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyester, Glass Filled Eristyskorkeus 0.526" (13.35mm)
Eristysväri Black Tulosuoja IP40
ominaisuudet Mounting Flange kiinnitys tyyppi Locking Ramp
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 12 position 0.200" (5.08mm) Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.138" (3.50mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.280" (7.11mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 118.1µin (3.00µm)