SMS24GE3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMS24GE3T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMS24GE3T
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus QIKMATE 24 POS ST BDMNT
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SMS24GE3T Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus QIKMATE 24 POS ST BDMNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7860 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja SMS Riviväli - Mating 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Rivien 6
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 24
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic, Glass Filled Eristyskorkeus 0.528" (13.40mm)
Eristysväri Black Tulosuoja IP40
ominaisuudet Mounting Flange kiinnitys tyyppi Locking Ramp
Yksityiskohtainen kuvaus 24 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Female Socket Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.134" (3.40mm)